اکسل رو از کجا یاد بگیرم؟

از زمانی که وارد کاله شدم، با این مسئله مواجه شدم که بلد بودن اکسل باعث می‌شه یک سر و گردن از همه‌ی مدیران در مهارت‌ها و تحلیل‌ها و در نتیجه‌ خروجی‌هام بیش‌تر باشم. اما بلد بودن اکسل به چه معناست؟ الان از هر کسی بپرسید:«اکسل بلدی؟» حتما می‌گه آره کار کردم! اما حرفه‌ای بودن در اکسل و بلد بودن تمام سوراخ و سنبه‌های اکسل، وقتی به دست میاد که شما زیر دست یک استاد درست و درمون و با برنامه پیش بری. و سعی کنی تمام اون رو به صورت کامل و جامع یاد بگیری و تمرین کنی و مسئله‌هات رو بتونی با کمترین زمان و سریع‌ترین راه حل پیش‌ ببری.

بنابراین دغدغه‌ی من در ورود به کاله یاد گرفتن اکسل بود. کلی گوگل کردم و دنبال بهترین منبع می‌گشتم. از اونجایی که انگلیسی‌م به اندازه‌ی فارسی‌م خوب نیست و وسواس زیادی روی یادگیری و درست یادگرفتن دارم، دنبال بهترین منبع فارسی هم می‌گشتم. در نهایت شرکتی رو پیدا کردم که تنها تمرکزش بر روی اکسل و آموزش اون از صفر تا ته ِاکسله! خواستم امروز اون رو به تمام کسانی که من رو می‌خونن معرفی کنم: اکسل‌پدیا جامع‌ترین دانشنامه‌ی پارسی اکسل هست که توسط مهندس سامان چراغی و حسنا خاکزاد اداره می‌شه.

من از صفر شروع کردم و تمام بسته‌های ویدئویی و کتاب‌هاشون رو خریدم و از حدود یک سال پیش دارم همه‌ش گوش میدم و تمرین می‌کنم و مسئله‌هام رو با این دوره‌ها و سایت و گروه تلگرام این شرکت حل می‌کنم.

اکسل‌پدیا رو فراموش نکنید. عالیه!

بدون دیدگاه برای اکسل رو از کجا یاد بگیرم؟

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *