اکسل رو از کجا یاد بگیرم؟

از زمانی که وارد کاله شدم، با این مسئله مواجه شدم که بلد بودن اکسل باعث می‌شه یک سر و گردن از همه‌ی مدیران در مهارت‌ها و تحلیل‌ها و در نتیجه‌ خروجی‌هام بیش‌تر باشم. اما بلد بودن اکسل به چه معناست؟ الان از هر کسی بپرسید:«اکسل بلدی؟» حتما می‌گه آره کار کردم! اما حرفه‌ای بودن در اکسل و بلد بودن تمام سوراخ و سنبه‌های اکسل، وقتی به دست میاد که شما زیر دست یک استاد درست و درمون و با برنامه پیش بری. و سعی کنی تمام اون رو به صورت کامل و جامع یاد بگیری و تمرین کنی و مسئله‌هات رو بتونی با کمترین زمان و سریع‌ترین راه حل پیش‌ ببری.

بنابراین دغدغه‌ی من در ورود به کاله یاد گرفتن اکسل بود. کلی گوگل کردم و دنبال بهترین منبع می‌گشتم. از اونجایی که انگلیسی‌م به اندازه‌ی فارسی‌م خوب نیست و وسواس زیادی روی یادگیری و درست یادگرفتن دارم، دنبال بهترین منبع فارسی هم می‌گشتم. در نهایت شرکتی رو پیدا کردم که تنها تمرکزش بر روی اکسل و آموزش اون از صفر تا ته ِاکسله! خواستم امروز اون رو به تمام کسانی که من رو می‌خونن معرفی کنم: اکسل‌پدیا جامع‌ترین دانشنامه‌ی پارسی اکسل هست که توسط مهندس سامان چراغی و حسنا خاکزاد اداره می‌شه.

من از صفر شروع کردم و تمام بسته‌های ویدئویی و کتاب‌هاشون رو خریدم و از حدود یک سال پیش دارم همه‌ش گوش میدم و تمرین می‌کنم و مسئله‌هام رو با این دوره‌ها و سایت و گروه تلگرام این شرکت حل می‌کنم.

اکسل‌پدیا رو فراموش نکنید. عالیه!

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها