در این صفحه برخی از سایت‌هایی که دیدن آن‌ها را توصیه می‌کنم، معرفی می‌شوند. این معرفی شامل سایت اشخاص؛ مؤسسه‌ها و سازمان‌‌های مختلفی که کار آن‌ها به نظرم جذاب و مفید است نیز می‌باشد. توضیح کوتاهی هم درباره‌ی هرکدام نوشته‌ام و گاهی به بعضی از صفحات خاص آن سایت هم لینک داده‌ام.


دانشنامهٔ آزاد ویکی‌پدیا، به زبان فارسی

دانش‌نامه‌ی ویکی‌پدیا مجموعه‌ی بسیار بزرگ و ارزش مندی از اطلاعات به اکثر زبان‌های زنده‌ی دنیا، از جمله فارسی، است. زبان فارسی در ویکی‌پدیا هنوز خیلی مانده که به یک دانشنامه‌ی جامع تبدیل شود؛ ولی بسیار فعال و رو به گسترش است. مهم‌ترین ویژه‌گی ویکی‌پدیا که آن را از دیگر دانش‌نامه‌ها متمایز می‌کند این است که مقاله‌های آن را مشارکت‌کننده‌هایش (یعنی حتی من و شما) می‌نویسند و ویرایش می‌می‌کنند.


مکتب‌خونه؛ جایی برای یادگرفتن و یاد دادن

«هدف مکتب خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه ی فارسی زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال یا مکان و موقعیت و امکانات مالی افرادی را از یاد گرفتن و موفقیت باز دارد. »
می‌توانید دروس مورد نیاز خود را به‌صورت ویدئوی کلاس‌های ارائه شده در دانش‌گاه‌های ایران؛ آمریکا و … دریافت کنید.
برای مثال اگر خاهان یادگرفتن مکانیک کوانتومی هستید؛ من درس‌نامه‌ی مکانیک کوانتومی دکتر وحید کریمی‌پور را توصیه می‌کنم. لذت ببرید!


تنِ‌درست

«با کمی رها شدن از فشار بی‌پایان تبلیغات برای فروش محصولات صنعتی و با مقایسه‌ای سطحی، می‌توان بدون هیچ مدرک مستدل «علمی» به قاعده برتری محصولات طبیعی رسید. امید که با طبیعت ِ مادرْ بیشتر سازگاری کنیم.»
من از ایده‌‌ی استفاده از لباس طبیعی حمایت می‌کنم. سعی‌ام نیز در زمینه‌ی پوشش شخصی‌ام بر همین ایده‌ استوار است. حمایت مادی و معنوی از تولیداتی که هم با طبیعت پیرامون سازگار است و هم باعث پیدا شدن ایده‌ی پوششِ درست در ذهنِ افراد می‌شود.
در این سایت می‌توانید انواع محصولات شرکت تنِ‌درست (تولید‌کننده‌ی پوشاکِ الیاف طبیعی) را ببینید و حتا به‌صورت آن‌لاین خرید کنید.